ART / Lithographs / Litograph in colors 10254530
nr 1025 4530
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Ola Billgren (1940-2001), 1981, 70/100, sheet: 50x64, löst blad skadad.
LITOGRAPH IN COLORS, Ola Billgren (1940-2001), 1981, 70/100, bladets mått: 50x64
Condition: löst blad skadad
Ola Billgren, Swedish painter, born 1940, dead 2001.
1000
SEK 700
Monday Mars 14 2016
at 18:23:37
12/3 14:55:36
600 kr
13/3 23:10:31
- Thema-auction
Mar 14
Read more about Grafik